Oblečenie a textil

Vkusné obleky na mieru

Ak máte v blízkej dobe špeciálnu životnú udalosť, ste úspešný podnikateľ alebo sa len rád krásne a pohodlne obliekate sú tu pre Vás obleky na mieru od anglickej značky Christian Barret. Táto lukratívna anglická značka prináša pre Vás elegantné obleky na mieru aké nosili anglický králi či aristokrati. Navyše ak ste pobehali už všetky obchodné domy či menšie obchodíky a žiadny oblek Vám dokonale nesadol, tak je na čase vyskúšať obleky na mieru od tejto prestížnej značky.

Obleky na mieru z kvalitných prírodných látok

V súčasnej dobe je veľký problém nájsť oblek, ktorý je vyrobený z kvalitného materiálu a nie z tzv. „umeliny“. Avšak spoločnosť Christian Barret svoje obleky šije výhradne z kvalitných a prírodných látok, ktoré sa dovážajú z Anglicka, Talianska a Francúzska. Navyše spoločnosť Christian Barret sa učila šiť svoje obleky na mieru od vynikajúcich krajčírov z anglického hlavného mesta, Londýna. Preto Vám garantujú, že kvalitnejší a lepšie sadnúci oblek na mieru v okolitých štátoch (či už v Poľsku, Česku alebo Maďarsku) určite nenájdete.

50 hodín ručnej práce

obleky-na-mieru-bratislavaPresne tak. Na výrobu Vašich oblekov na mieru je nutných až 50 hodín poctivej ručnej práce. Spoločnosť Christian Barret dávajú vysoký dôraz na kvalitných krajčírov a ich prácu. Keď sa rozhodnete pre svoj oblek či obleky na mieru od tejto značky, budú Vás čakať 2 skúšky. Počas týchto skúšok Vás krajčíri presne odmerajú, aby Vám oblek prípadne obleky na mieru dokonale sadli. Iba tak sa dá zaručiť, že obleky na mieru Vám skutočne budú krásne kopírovať postavu a budete sa v nich cítiť pohodlne.

Vďaka poctivej ručnej práci a použitím kvalitných prírodných materiálov Vás obleky na mieru určite nesklamú. Dokážete v nich zažiariť na nejednej dôležitej konferencii, mítingu, obchodnom stretnutí, rodinnej oslave, svadbe či inej spoločenskej udalosti. Možno aj vďaka Vašim oblekom na mieru sa budete cítiť akýsi mužnejší, inteligentnejší a krajší. A pravdepodobne vďaka novým oblekom na mieru začnete radšej a častejšie obleky nosiť, pretože Vám zabezpečia viac sebavedomia a komfortu.  V spojení s vyžehlenou košeľou so zdvihnutým límcom navyše nemáte v ženských očiach absolútne nič pokaziť. Svoje obleky na mieru nezabudnite doladiť aj štýlovými doplnkami v podobe kravaty, motýlika, manžetových gombíkov a vhodných doplnkov.