Služby

Záhradný architekt Bratislava – splnenie snov o krásnej záhrade

Túžite po krásnej záhrade? Po záhrade, v ktorej by ste si naozaj oddýchli, pochválili by ste sa ňou pred rodinou a kamarátmi? Po záhrade, kde by bol umiestnený malý altánok, ktorý by tam krásne zapadal, prípadne šikovne uviazaná záhradná sieť, kde by ste si mohli prečítať tú svoju obľúbenú knižku? Nič nie je jednoduchšie. A k vysnívanej záhrade vám dopomôže záhradný architekt Bratislava. Záhradný architekt Bratislava vám spoľahlivo pomôže, navrhne ten váš malý kúsok raja, kde sa budete cítiť naozaj krásne.

Záhrada pre potešenie a oddych

Záhradný architekt Bratislava a jeho návrhy
Záhradný architekt v Bratislave sa postará o krásnu záhradu

Podľa návrhov klienta sa záhradný architekt Bratislava odrazí a navrhne tú vašu záhradu. Teda je na vás, či by ste v záhrade chceli mať len okrasné rastliny alebo bylinkovú záhradku, či tam chcete mať malé jazierko a v ňom zlaté rybky, či chcete zachovať práve tento ovocný strom. lebo pre vás veľa znamená… Záhradný architekt Bratislava sa prispôsobí požiadavkám, urobí jednoduchý návrh, ktorý potom podrobne prejde s klientom a po vzájomnej dohode potom svoj návrh zrealizuje. Možností je naozaj veľa. Záhradu možno navrhnúť spôsobom, aby klient do jej úprav zasahoval minimálne a poskytovala mu radosť celoročne, alebo tak, že bude potrebovať pravidelné úpravy, teda radosť tým, ktorým robí potešenie stále niečo vylepšovať, upravovať a starať sa. Podľa požiadaviek klienta je možné do záhrady zakomponovať obľúbené kvety či dreviny ako levandule, ľalie, orgován a tak záhradu nielen skrášliť ale aj prevoňať v každom ročnom období.

Profesionálne služby záhradného architekta

Záhradný architekt Bratislava je vyštudovaný profesionál, ktorý premení váš obyčajný nezaujímavý pozemok na krásnu záhradu. Na kúsok raja, ktorý bude tešiť vás a vašu rodinu, najbližších a ak máte plot, cez ktorý je možnosť nazrieť aj okoloidúcich. Pred samotnou úpravou je v prvom rade potrebné odstránenie neporiadku, nepotrebných drevín, trávy. Podľa potreby vyrovnanie pozemku a následne vysadenie nových drevín a zatrávnenie. Súčasťou ponuky je aj rezanie stromov, strihanie ovocných stromov. Potom si už budete len užívať príjemné prostredie. Ak vás ponuka záhradného architekta Bratislava zaujala a chcete sa dozvedieť viac, kliknite na nasledujúcu adresu: https://www.krasna-zahrada.sk/